Hakkımızda

90’lı yıllardaki gelişmemiş perakende sektörü nedeniyle, tüketicilerin aradıkları ürünlere ulaşması mümkün değildi. Sektördeki bu eksikliği fark eden Kasseria, tüketicilerin alışverişlerini kolaylaştırmak ve onlara hak ettikleri kaliteyi sağlamak amacıyla Keyifli Alışveriş sloganıyla perakende hizmeti sunmaya başlamıştır.

Sonraları teknolojinin gelişmesiyle birlikte, insan ihtiyaçları değişmiş; ancak firmalar, müşteri ihtiyaçlarına cevap vermede yetersiz kalmıştır. Bu sebeple, tüketicilerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına hizmet vermek amacıyla Kasseria, e-perakendecilik sektörüne giriş yapmıştır.

Alışverişlerini yorulmadan ve kolaylıkla gerçekleştiren müşterilerin duydukları memnuniyet sayesinde büyümeye devam etmekte ve kendini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Profesyonel iş ahlakı sayesinde kurumsal ve bireysel bazdaki müşterilerden oluşan referansları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Her biri alanında uzman personel ağından oluşan takım arkadaşları, geniş tedarik zinciri sayesinde müşterilerin tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla ve güvenle giderebilmelerini sağlamaktadır.

Güvenli ticaret sayesinde Keyifli Alışveriş le işlemlerinizi sürdürebilir, aklınıza takılan herhangi bir soru veya dilek ve önerileriniz için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Sizlerden aldığı geri bildirimler ile kendini geliştirmeyi sürdüren Kasseria, tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.


VİZYONUMUZ
Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret şirketi olmak, bütün tüketicilerin kaliteli hizmete kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamak.

Misyonumuz
Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret şirketi olmak, bütün tüketicilerin kaliteli hizmete kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamak.